Editörler için Gamepedia PRO

Gamepedia Yardım Viki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Gamepedia PRO, Gamepedia üzerindeki wiki projelerine katkılarından dolayı aktif editörlerin premium servisimizle ödüllendirildiği bir programdır. Gamepedia PRO, vikilerden tüm reklamları kaldırır, ayrıca profillerinde, son değişikliklerinde ve diğer konumlarda kullanıcılara özel bir rozet verir.

PRO alma[düzenle | kaynağı değiştir]

Gamepedia PRO, vikipuan ile ölçüldüğü üzere, belirli bir takvim ayında etkin bir editör olduğunu gösteren tüm kullanıcılara otomatik olarak verilir. Bir önceki aya ait aktif editörler için her ayın ilk haftasında PRO hibeleri verilmektedir. Örneğin, 2018-05-01 Salı günü, 2018-04-01 - 2018-04-30 dönemi için tüm aktif editörlere PRO verilecekti.

Bir editör PRO kazandığında, hibeleri üç ay sürecek ve e-posta ile bildirilecektir. Art arda aylarda PRO kazanan editörlerin son kullanma tarihleri her seferinde yeniden yazılacaktır. Örneğin, Ocak ayında aktif bir editör, Şubat ayından Nisan ayının sonuna kadar sürecek olan PRO'ya verilecektir. Eğer Şubat ayında da aktif olsaydı, son kullanma tarihleri Mayıs sonu olacaktı.

https://www.gamepedia.com/pro-subscriptions adresini ziyaret ederek mevcut PRO durumunuzu ve son kullanma tarihinizi kontrol edebilirsiniz. Eğer aylardır aktif bir editörseniz, çok sayıda "silinmiş" giriş görebilirsiniz.

PRO ile ilgili sorular[düzenle | kaynağı değiştir]

Gamepedia PRO ve aktif editör programımızla ilgili sorularınız, viki veya Discord aracılığıyla Tots kullanıcıya yönlendirilmelidir.